piątek, Lipiec 20, 2018
Home > Diety > Odkwaszanie organizmu – preparaty

Odkwaszanie organizmu – preparaty

Dieta przeciętne człowieka pozostawia wiele do życzenia. Jemy niezdrowo, zbyt obficie i niepełnowartościowo. To może nieść za sobą naprawdę poważne konsekwencje zdrowotne.

Najpoważniejszą konsekwencją zdrowotną wynikającą z niezdrowego odżywiania jest zanieczyszczenie organizmu, otyłość oraz zakwaszenie. W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić najpopularniejsze metody odkwaszania organizmu.

Odkwaszanie organizmu domowymi sposobami
Równowagę kwasowo-zasadową można przywrócić poprzez realizację przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najbardziej popularną metodą jest spożywanie sody oczyszczonej wraz z sokiem z cytryny i/lub octem jabłkowym. To produkty, które skutecznie pozwalają obniżyć poziom kwasowości w organizmie.

Skutecznym, domowym rozwiązaniem są również różnego rodzaju detoksy oparte głównie na warzywach i owocach. To rozwiązanie nieco bardziej radykalne, ale równie skuteczne. Co więcej, przy wyborze tej metody odkwaszania, pozbywamy się od razu nadmiaru toksyn z organizmu. Tego typu diety mają jednak to do siebie, że nie są pełnowartościowe, dlatego też można je stosować maksymalnie przez kilka dni.

Preparaty odkwaszające organizm
Innym, zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest stosowanie specjalnych suplementów diet odkwaszających organizm. To metoda o bardzo wysokiej skuteczności, która praktycznie gwarantuje utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej.

Najpopularniejszym środkiem tego typu jest Spirulin Plus – suplement diety, który oparty jest na silnych, ale w pełni bezpiecznych składnikach takich jak Chlorella i Spirulina. Kompozycja tych substancji stanowi pewność skutecznego odkwaszania organizmu.

Spirulin Plus można stosować zarówno w formie profilaktyki (celem stałego utrzymania pH na optymalnym poziomie wynoszącym 7,35-7,45) lub celem odkwaszenia organizmu. Minimalny okres suplementacji tego środka powinien trwać około 30 dni.

Najlepszą reklamą tego preparatu są jego opinie. Trudno natknąć się na takie, które mogłyby mieć negatywny wydźwięk. Konsumenci chwalą sobie ten produkt przede wszystkim za brak jakichkolwiek skutków ubocznych oraz szybkość działania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *