sobota, Wrzesień 22, 2018
Home > Odchudzanie > Jak zrzucić brzuch w miesiąc?

Jak zrzucić brzuch w miesiąc?

Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukamy szczególnie tuż przed samymi wakacjami. Mocno spóźnieni pragniemy nadrobić wiosenne lenistwo i pozbyć się zbędnego tłuszczu, głównie z brzucha. Czy istnieją sprawdzone, skuteczne metody pozwalające zrzucić brzuch w miesiąc?

W 30 dni można zrobić naprawdę dużo. Jeśli Twoja nadwaga jest niewielka, to istnieje szansa, że miesiąc będzie wystarczającym okresem by się z nią uporać.

Jak zrzucić brzuch w miesiąc – ćwiczenia

Plan treningowy powinien być bardzo intensywny. Jeśli aktywność fizyczna nie jest nam obca możemy od razu zacząć z wysokiego „C”. W ciągu tygodnia powinniśmy realizować sześć treningów.

Kluczem do sukcesu są ćwiczenia aerobiczne (bieganie, pływanie, jazda na rowerze itd), które to powinny stanowić podstawę planu treningowego. Z każdym kolejnym dniem treningowym należy zwiększać obciążenie (wydłużać czas treningu).

Równie ważne są ćwiczenia siłowe. Można je realizować zarówno w domu (plan treningowy domatora) lub na siłowni. Sugerujemy wykorzystanie izolujących brzuch. Należy pamiętać, że zwiększanie obciążenie nie powinno wpływać na technikę wykonywania ćwiczeń.

Jak zrzucić brzuch w miesiąc – odżywianie

W pierwszej kolejności chcielibyśmy zaznaczyć, że wszelkiego rodzaju diety głodówkowe odpadają. 30 dni to zbyt długi okres, by decydować się na tak radykalne rozwiązanie.

Zdrowa, zbilansowana dieta dostosowana do naszego zapotrzebowania to najlepsze rozwiązanie. Gwarantuje pełne bezpieczeństwo i co najważniejsze – jest skuteczna. Wystarczy ograniczyć dietę o 300kcal, by organizm pobierał energię z materiału zapasowego (tłuszczu).

Podsumowując, odchudzanie w miesiąc jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście, nie powinniśmy liczyć na zrzucenie kilkunastu kilogramów, gdyż jest to absolutnie niemożliwe do wykonania (chyba, że przy zabiegach chirurgicznych).
Aby spotęgować efekty diety i odżywiania, warto zastosować suplementy. Wśród tych, które z pełnym przekonaniem możemy polecić są: Acai Berry Extreme, Silvets oraz African Mango.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *