piątek, Lipiec 20, 2018
Home > Odchudzanie > Zielony jęczmień – właściwości, skład, opinie

Zielony jęczmień – właściwości, skład, opinie

Odchudzanie organizmu to proces, który polega na redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Szacuje się, że w tracie odchudzania może być nawet kilka milionów Polaków. Wszak, nadwaga to problem dosięgający naprawdę szerokie grono.

Odchudzanie, a suplementy diet
Jednym z bardzo ważnych elementów odchudzania jest stosowanie suplementów diet. Na rynku dostępnych jest wiele różnych preparatów. Który wybrać? Czy wszystkie są tak samo skuteczne?

Oczywiście, każdy środek różni się nie tylko skutecznością, ale także trwałością, bezpieczeństwem stosowania oraz ceną. Wybór zatem naprawdę nie jest łatwy.

Można jednak śmiało zastosować te produkty, które są wysoko oceniane, dobrze opiniowane i mają wysoką pozycję w niezależnych rankingach preparatów na odchudzanie. Niewątpliwie do grona najlepiej recenzowanych można zaliczyć zielony jęczmień – suplement diety bijący rekordy sprzedaży zza oceanem.

Zielony jęczmień – co to takiego?
Zielony jęczmień to suplement diety, który występuje w formie zmikronizowanej (tabletki lub proszek). Posiada bardzo silne właściwości odchudzające, co jest wynikiem dużej zawartości substancji nie podlegającej trawieniu – błonnika.

Ponadto, zielony jęczmień bogaty jest w wiele witamin, mikroelementów oraz beta-karoten.

Zielony jęczmień – efektywność
Przed zastosowaniem każdego suplementu zastanawiamy się „ile mogę schudnąć?”. Otóż odpowiedź na takie pytanie jest bardzo trudna i niejednoznaczna. Efektywność zielonego jęczmienia zależna jest bowiem od szeregu czynników, a mianowicie:

  • Stosowanej diety
  • Realizowanej aktywności fizycznej
  • Prowadzonego stylu życia
  • Innych uwarunkowań indywidualnych

Nie mniej jednak, opinie traktujące o tym suplemencie diety są zwykle bardzo pozytywne. Konsumenci chwalą zielony jęczmień za skuteczność, szybkość działania, pełne bezpieczeństwo i bardzo przyjemne „skutki uboczne” w postaci wzmocnienia organizmu i poprawy samopoczucia.

Cena zielonego jęczmienia jest różna. Wszystko zależy od producenta. Najlepsze preparaty takie jak Green Barley Plus kosztują zwykle lekko ponad 100 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *